Kadın ve çocuklar bariyer kurup yolu trafiğe kapattı Kars’ta KARGAZ ve Belediye’nin bir yıldır kazdığı yolu yapmaması mahalleli kadınları ayaklandırdı. Caddeye bariyer kuran kadın ve çocuklar, yollarının yapılmasını istedi.
Dilenciler garajlar bölgesini işgal etti Kendilerine ait araçlarla başka şehirlerden Kars'ta dilencilik, vatandaşları rahatsız etmeye devam ediyor.
Kars il Jandarma komutanlığına Albay Osman Kılıç atandı Resmi Gazete’de yayımlanan Jandarma Genel Komutanlığı atamalarına göre, Kararnameyle 3 general ve 14 albay, bir üst rütbeye terfi ettirildi. Jandarma Genel Komutan Yardımcıları Korgeneral İbrahim Yaşar ve Tümgeneral Ali Özkara emekliye sevk edilirken, Tümgeneral Ali Çardakçı ve Musa Çitil Jandarma Genel Komutan Yardımcılığına getirildi.
Çiftçilerin ot biçme ve patoz mesaisi başladı Kars’ta çiftçilerin, ot biçme ve patoz mesaisi başladı. Otlarını biçen çiftçiler tarlada bir taraftan otlarını balya yaparken, diğer taraftan da patozlama işlemlerini yürütüyor.
Akyaka yolu asfaltlanıyor Karayolları 18. Bölge Müdürlüğü ekiplerince Akyaka, Doğu Kapı karayolunda asfalt çalışması yapılıyor.
Bakan Arslan Salı günü Kağızman'da taziyeleri kabul edecek Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Salı günü (25.07.2017 tarihinde) Kağızman'da taziyeleri kabul edecek.
Devlet erkanı Bakan Aslan’ın kardeşinin cenazesinde bir araya geldi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın kardeşinin cenazesi, Başbakan Binali Yıldırım ve bakanların da katıldığı cenaze namazının ardından toprağa verildi. Arslan’ın törende üzgün olduğu gözlenirken, Başbakan Yıldırım da namaz sonrası tabutu omuzlayanlar arasında yer aldı.
Azerbaycan Başkonsolosu Guliyev'in başsağlığı mesajı Azerbaycan Kars Başkonsolosu Nuru Guliyev, İstanbul Bağcılar Medipol Hastanesinde uzun zamandır kanser tedavisi görmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan'ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla vefat ve başsağlığı mesajı yayımladı.
Muhtar Zeynal Kırtay'ın başsağlığı mesajı Kars Ortakapı Mahalle Muhtarı Zeynal Kırtay, İstanbul Bağcılar Medipol Hastanesinde uzun zamandır kanser tedavisi görmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan'ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla vefat ve başsağlığı mesajı yayımladı.
AK Parti İl Başkanı Çalkın'ın başsağlığı mesajı AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın, İstanbul Bağcılar Medipol Hastanesinde uzun zamandır kanser tedavisi görmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan'ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla vefat ve başsağlığı mesajı yayımladı.
Kılıçdaroğlu'ndan, Bakan Arslan'a taziye telefonu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı kardeşi Okan Arslan’ın vefatı sebebiyle telefonla aradı.
Arpaçay’da trafik kazası: 3 yaralı Arpaçay’da meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.
Sarıkamış'ın 100 yıllık içme suyu sorunu çözülüyor Sarıkamış Belediye Başkanlığı’nın içme suyu için açtırdığı sondaj kuyuları netice verdi.
Susuz’da yaptırılan evler hak sahiplerine teslim edildi Kars’ın Susuz İlçesi’nde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından yaptırılan evler hak sahiplerine teslim edildi.
Kars’ta hırsızlar atölye soydu Kars’ta hırsız veya hırsızlar Tarihi Muradiye Hamamı’nın yapan ilgili firmanın atölyesinin soydu. Polis hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.
TSK: “Bir haftada biri sözde lider kadrosunda olmak üzere 54 terörist etkisiz hale getirildi” Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), bir hafta içinde gerçekleştirilen Teröristle Mücadele Harekatı kapsamında biri sözde lider kadrosunda olmak üzere 54 teröristin etkisiz hale getirildiğini, harekat kapsamında 1 askerin şehit olduğunu, 26 askerin de yaralandığını açıkladı.
Memur Sen İsrail’i protesto etti Kars Memur Sen İsrail’in, Müslümanların ilk kıblesi olan Mescid-i Aksa’yı ibadete kapatmasını protesto etti.
KAÜ Rektörlüğünün başsağlığı mesajı Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Rektörlüğü, İstanbul Bağcılar Medipol Hastanesinde uzun zamandır kanser tedavisi görmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan'ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla vefat ve başsağlığı mesajı yayımladı.
KKDGC Başkanı Daşdelen’in başsağlığı mesajı Kars Kuzey Doğu Gazeteciler Cemiyeti (KKDGC) Başkanı Ercüment Daşdelen, İstanbul Bağcılar Medipol Hastanesinde uzun zamandır kanser tedavisi görmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan'ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla vefat ve başsağlığı mesajı yayımladı.
Vali Doğan'ın başsağlığı mesajı Kars Valisi Rahmi Doğan, İstanbul Bağcılar Medipol Hastanesinde uzun zamandır kanser tedavisi görmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan'ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla vefat ve başsağlığı mesajı yayımladı.
Başkan Karaçanta'nın başsağlığı mesajı Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın Kardeşi Hacı Okan Arslan'ın Hakkın rahmetine kavuşması nedeniyle taziye mesajı yayınladı.
Beyribey'in başsağlığı mesajı AK Parti Kars Milletvekili Selahattin Beyribey, İstanbul Bağcılar Medipol Hastanesinde uzun zamandır kanser tedavisi görmekte olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan'ın hayatını kaybetmesi dolayısıyla vefat ve başsağlığı mesajı yayımladı.
Bakan Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan hayatını kaybetti Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın kardeşi Hacı Okan Arslan hayatını kaybetti.
Aytemiz Oruçoğulları Petrol -2- açılıyor Aytemiz Oruçoğulları Petrol -2- açılıyor tarih: 29 Temmuz, saat: 13.30
Bakan Arslan'dan Kıbrıs Barış Harekatı'nın 43. yıl dönümü mesajı Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kıbrıs Barış Harekatı'nın 43. yıl dönümü vesilesiyle yayımladığı mesajında, "Kıbrıs davası Türklerin dünyadaki en haklı davasıdır" dedi.
Selim’de halk toplantıları devam ediyor Selim Kaymakamlığı’nca her ay düzenli olarak yapılan ‘Halk Toplantıları’nın son durağı Yamaçlı Köyü oldu.
Kars Cezaevi’nde ikna edilen mahkum açlık grevini sona erdirdi Kars T Tipi Ceza Evi’nde bir mahkumun başlattığı açlık grevi, cezaevi yönetimin ikna çabaları sonuç verince sona erdi.
Kırçiçeği Köyü Taziye Evi inşaatında son aşamaya gelindi Susuz Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği ve köylülerin destekleriyle Kırçiçeği Köyü’nde yaptırılan Taziye Evi ve Çok Amaçlı Salon inşaatında sona gelindi.
Kars Belediyesi yol çalışmalarına başladı Kars Belediye Başkanlığı’nca başlatılan yol çalışmaları başladı.
Sarıkamış'ta 5 ton ot kül oldu Kars Sarıkamış’ta çıkan yangında yaklaşık 5 ton ot yanarak kül oldu.
Kars’ta bir mahkum koğuşta yangın çıkarttı Kars’ta ‘kasten adam öldürme’ suçundan tutuklu bulunan bir kişi bunalıma girerek yattığı koğuşta yatağını yakarak yangın çıkarttı. Yangın alarm sisteminin devreye girmesiyle cezaevi görevlilerince kısa sürede söndürüldü.
Kars Valiliği ölü ele geçirilen teröristin kimliğini açıkladı Kars Valiliği Kars İl Jandarma Komutanlığı ile Kars İl Emniyet Müdürlüğünce ortak istihbari yapılan operasyonda yeşil kategoride aranan ve ölü ele geçirilen teröristin kimliğini açıkladı.
UDH Bakanı Ahmet Arslan, Ahılkelek Tren Garı'nı gezdi Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Ahılkelek Garı'nı gezerek, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Projesi’nin Gürcistan ayağında yürütülen çalışmaları yerinde gördü.
Kağızman’da öldürülen teröristin yeşil listede yer aldığı ortaya çıktı Kars'ın Kağızman ilçesinde geçtiğimiz günlerde düzenlenen hava destekli operasyonla etkisiz hale getirilen 7 PKK’lı teröristten birinin yeşil listede yer alan örgütün sözde Erzurum, Kars ve Iğdır sorumlusu "Taylan" kod isimli terörist olduğu öğrenildi.
Bakan Arslan'dan yeni kabine açıklaması Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yeni kabine ile ilgili Kars'ta açıklama yaparak, “Sonuçta bu bir görev değişimi. Bırakanlar için de, başlayanlar için de hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Asrın projesinin ilk yolcuları Bakan Arslan ve üç ülkenin yetkilileri oldu Bakan Arslan, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu Projesinin 3 ülkenin ortak projesi olduğunu ve Dünyanın hizmetine sunulan bir proje olduğunu söyledi.
Rektör Özcan'ın acı günü Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan'ın Babası vefat etti.
"Kars'ta tarih yazıldı" Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Teknik Saha İncelemesi ve SBK Holding ve Azerbaycan işbirliği ile Kars’a kurulacak Lojistik Merkez için imza törenine katılmak üzere Kars’ta bir araya geldi.
"Bakü-Tiflis-Kars deneme sürüşleri başlıyor" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Bu üçlü görüşme üç ülke arasındaki bağları daha da güçlendirecek" dedi.
TKDK bölgesel eğitimi düzenlendi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), yeni uygulamaya başladığı IPARD II Programı hibe desteklerinin prosedür işleyişine personellerinin uyumu ve Programın uygulanmasında hizmet kalitesinin korunarak vatandaşa doğru ve hızlı hizmet sunması amacıyla Erzurum‘da bölgesel eğitim düzenledi.

50 muvazzaf asker hakkında yakalama kararı çıktı Adını Feriha Koydum 67. Bölüm 2 , 3. Fragmanı izle Full Sezon Finali Adını Feriha Koydum 67. Bölüm 3. Fragmanı izle Sezon Finali Adını Feriha Koydum 67. Bölüm 2. Fragmanı izle Sezon Finali
   MANŞETİ GÖSTER