Kars’ta “Patent, Marka ve Coğrafi İşaret” semineri verildi
Kars’ta “Patent, Marka ve Coğrafi İşaret” semineri verildi
12 Şubat 2018, Pazartesi
13:27:43
Gündem
yorum
72 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Kars’ta “Patent, Marka ve Coğrafi İşaret” semineri verildi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bağlı kuruluşu Türk Patent ve Marka Kurumu temsilcilerinin katılımıyla, “Patent, Marka ve Coğrafi İşaret” semineri verildi.
Kafkas Üniversitesinde Tıp Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen programa, Vali Yardımcısı Murat Özdemir, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy,Kafkas Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof. Dr. Mükremin Özkan Arslan, Türk Patent ve Marka Kurumu Yenilik ve Tanıtım Dairesi Başkanı Salih Koca, İl Müdürleri, İlçe Belediye Başkanları, Akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan seminer, tanıtım filmi ve açılış konuşmalarıyla devam etti. 
Kamu kurum ve kuruluşlarının il temsilcileri, sektör profesyonelleri, akademik personel ve öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen “Patent, Marka ve Coğrafi İşaret” konulu seminerde yapılan sunumların ardından paydaşlarla birlikte bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Kars İlimizde patent almış olan bir firma ve Patent alabilecek firmalar ziyaret edilerek etkinlikler tamamlandı.

karsta-“patent,-marka-ve-cografi-isaret”-semineri-yapildi-(1).jpgkarsta-“patent,-marka-ve-cografi-isaret”-semineri-yapildi-(2).jpgkarsta-“patent,-marka-ve-cografi-isaret”-semineri-yapildi-(3).jpgkarsta-“patent,-marka-ve-cografi-isaret”-semineri-yapildi-(4).jpgkarsta-“patent,-marka-ve-cografi-isaret”-semineri-yapildi-(5).jpgkarsta-“patent,-marka-ve-cografi-isaret”-semineri-yapildi-(6).jpg

Etkiletler : ,