Susuzlu öğrenciler Kuşadası’nda
Susuzlu öğrenciler Kuşadası’nda
12 Ekim 2017, Perşembe
16:56:30
Gündem
yorum
171 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

Susuzlu öğrenciler, “Kar Tanesi ile Deniz Yıldızının Buluşması Projesi” kapsamında Kuşadası’na götürüldü.

Susuz Kaymakamlığı ile Kuşadası Kaymakamlığı’nın ortaklaşa yürüttüğü “Kar Tanesi ile Deniz Yıldızının Buluşması Projesi” kapsamında Susuz’daki okullardan belirlenen 24 öğrenci ile 6 öğretmen Kuşadası’na gönderildi.
Kuşadası Hasan Fatma Önal Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından karşılanan ve Kuşadası Kaymakamlığı tarafından misafir edilen Susuzlu öğrenciler, Kuşadası Kervansaray, Güvercinada, Efes Antik Kenti, Selçuk, Meryemana, Şirince, Değirmen Müzesi, Milli Park, Zeus Mağarası gezdi, öğrencilere Golf sporu tanıtıldı, öğrenciler golf oynadı.
Daha sonra Kuşadası’ndan İzmir’e geçen öğrenciler, Alsancak Kordon gezisi, Bornova Olimpik Buz Pistinde buz pateni, ayrıca kısa süreli de olsa öğrencilere yüzme dersi verilerek vapurla seyahat ve tekne turu yaptırıldı.

karsli-ogrenciler-kusadasi’nda--(1).jpgkarsli-ogrenciler-kusadasi’nda--(2).jpgkarsli-ogrenciler-kusadasi’nda--(3).jpgkarsli-ogrenciler-kusadasi’nda--(4).jpgkarsli-ogrenciler-kusadasi’nda--(7).jpgkarsli-ogrenciler-kusadasi’nda--(6).jpgkarsli-ogrenciler-kusadasi’nda--(5).jpg

Etkiletler : ,