İHA Erzurum Bölge Müdürlüğü’nden iftar programı
İHA Erzurum Bölge Müdürlüğü’nden iftar programı
07 Haziran 2017, Carşamba
15:52:54
Medya
yorum
433 okunma
A A A A A A
Facebook da paylaş Google da paylaş Twitter da paylaş MySpace de paylaş Digg de paylaş Del.icio.us da paylaş

İhlas Haber Ajansı (İHA) Erzurum Bölge Müdürlüğü’ne bağlı muhabirler düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kongre Caddesi üzerindeki Şenyurt Cağ Kebap Salonu'nda düzenlenen iftar yemeğine İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, Bölge Haber Müdürü Ahmet Akbuğa, Erzurum bölge muhabirleri, Erzincan, Bayburt, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır il muhabirleri katıldı.
İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, bu yıl ikincisini organize ettikleri iftar programını önümüzdeki yıllarda geleneksel hale getirmek istediklerini söyledi. Türkez, “İHA ailesi olarak manevi zenginliği yüksek olan böylesine mübarek bir günde yol arkadaşlarımızla iftar saatinde birlikte olmaktan dolayı son derece mutluyuz” dedi.
İhlas Haber Ajansı olarak bölge çalışanları olarak Erzurum, Erzincan, Bayburt, Kars, Iğdır, Ağrı ve Ardahan’da habercilik anlamında önemli çalışmalara imza attıklarını dile getiren Türkez, temsilcilerine başarılı ve fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
İHA mensupları daha sonra Çeçenistan Çay Bahçesinde, Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar ile Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Feridun Fazıl Özsoy’un da katılımlarıyla semaver çayı içip sohbet ettiler.
 

Etkiletler : ,